Serdecznie zapraszamy wszystkich chorych i ich opiekunów, Służbę zdrowia i wolontariuszy na obchody XXV Światowego Dnia Chorego we Wrocławiu, które odbędą się 10 lutego br..

Tegoroczne Archidiecezjalne obchody Światowego Dnia Chorego odbędą się w dniu 10 lutego br.  Chcemy w tym dniu objąć modlitwą wszystkich cierpiących, zarówno duchowo, jak i fizycznie, i zwrócić uwagę świata na ich potrzeby.

Plan obchodów XXV Światowego Dnia Chorego we Wrocławiu:

• 10.00  – Eucharystia w Archikatedrze Wrocławskiej pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego – modlimy się w intencji chorych oraz w intencji Księdza biskupa z okazji 11 rocznicy przyjęcia akry biskupiej
  • 11.00 – Ciepły poczęstunek:  zupa i kanapki – Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego, pl. Katedralny 1
  • 11.30– Część artystyczna:

Fundacja Przyjazny Dom – spektakl pt.: „Opowieść o planetach”

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Henrykowie – spektakl pt.:  „W krainie bajek”

Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenie Św. Celestyna z Mikoszowa – spektakl pt.: „Prosić o miłość”

• 13.00– Poczęstunek: kawa, herbata, ciasto